אודותינו

למה My Invoice?

 • מערך שירות לקוחות נרחב

  שמנו לנו למטרה להפוך את הנהלת החשבונות לזמינה עבורכם ועבור העסק שלכם, זאת באמצעות תוכנה קלה וידידותית למשתמש. אנו ערים לכך שיתכנו שאלות במהלך השימוש בה ועל כן, צוות שירות ותמיכה מקצועי זמין עבורכם לכל שאלה במייל ובטלפון.
 • מספור מסמכים וחתימה דיגיטלית

  בהתאם להוראות ניהול ספרים, חייבת להיות רציפות בחשבוניות ההכנסה כך שלא יחזרו על עצמם. אין חשיבות למספר חשבונית המס הראשונה אך חשוב שמכאן ואילך עקרון הרצף ישמר. התוכנה אוטומטית ממספרת את המסמכים שלכם  מאותה הנקודה בה עצרתם במערכת הקודמת בה השתמשתם.
  בהתאם להוראות החוק כל מסמך וחשבונית המופקים מהמערכת יהיו חתומים בחותמת דיגיטלית מובנית מראש. החתימה הדיגיטלית נועדה להבטיח את מקוריות המסמך ולמנוע שינויים בו, הינה תקפה מבחינה משפטית ותואמת את דרישות הרשויות השונות. 

 • מערכת חינמית, קלה לתפעול וידידותית למשתמש

  מערכת בלעדית שנבנתה ונוצרה מתוך ההבנה של הצורך בכלי לניהול כספים זמין ויעיל עבור העסק שלכם. קלה וידידותית לתפעול ואינה מתבססת על ידע טכני קודם להפעלתה. 
  באמצעות המערכת תוכלו לבצע הזנה והפקה של מסמכים וחשבוניות בקלות ובמהירות מהמחשב ומהנייד. והכול בחינם, כבר אמרנו?

 • סליקת אשראי מובנית במערכת

  הודות למערכת סליקת האשראי המובנית, גביית תשלום מלקוחות והנפקה של חשבוניות נעשית בתפעול מינימלי ואתם מנהלים ועוקבים אחר העסקאות שלכם אונליין. הסליקה מתבצעת מתוך הקבלה והזנת פרטי הלקוח נעשית באופן אוטומטי. מסלולי הסליקה מגוונים ומותאמים להיקף הדרישה של העסק שלכם. 

 • גיבוי אונליין

  כאשר מדובר בתוכן מידע חיוני, גיבוי הינה פעולה חיונית ביותר. אצלנו, המסמכים שלכם מגובים אוטומטית ובזמן אמת. כל מסמך המופק על ידי משתמשי המערכת מגובה באופן אוטומטי כדי לשמור על שלמות וזמינות המידע. בנוסף על כך, תקבלו לתיבת המייל שלכם עותק של כל מסמך ששלחתם ללקוחותיכם, זאת רק אם תרצו כמובן.
 • אבטחת מידע


  כדי לשמור על רמה גבוהה של אבטחת מידע, יש צורך בתכנון מקדים, ניתוח, היערכות והיזון חוזר. אנחנו משקיעים משאבים נרחבים כדי שתוכלו ליהנות ממערכת חזקה ויציבה המגנה על המידע מפני כל שינוי או שימוש בו. כל זאת תוך שמירה על יעילות וזמינות המסמכים שלכם בכל רגע נתון. 

הלקוחות שלנו

×

התחבר

8256378449
שכחת סיסמא? הרשמה (201) 680-6667